V dnešním krásném počasí bylo téměř nemožné zachytit někoho na foto, Kristýnka stále běhala venku, část dne strávila u sousedů(přijeli jim vnuci na návštěvu), byli taky u nás, ale do pokojíčku jsem se s foťákem neproboxovala:-), Radim celý den telefonoval, no a Valinka střídavě spinkala, křičela atd., takže dnes alespoň jedna "rychlovka", kdy všichni pohromadě čekají, až prostřu k obědu:-).
Žádné komentáře:
Okomentovat