úterý 7. července 2009

7.den-3.7.09-NÁVŠTĚVA

Tak kde jsou lepší fotbalisti, v Brně nebo v Praze???
Tátové s dětmi v bazénu a my se Simonkou jsme měly malou klidnou chvilku pro sebe:-).

Dnes za námi dorazila milá návštěva-moje milovaná sestřička Simonka se svou nejmladší ratolestí-18ti měsíční Sárinkou a švagřík Petík. Krásně jsme si to společně užili!!


Žádné komentáře:

Okomentovat