
Tak kde jsou lepší fotbalisti, v Brně nebo v Praze???

Tátové s dětmi v bazénu a my se Simonkou jsme měly malou klidnou chvilku pro sebe:-).

Dnes za námi dorazila milá návštěva-moje milovaná sestřička Simonka se svou nejmladší ratolestí-18ti měsíční Sárinkou a švagřík Petík. Krásně jsme si to společně užili!!
Žádné komentáře:
Okomentovat