úterý 28. července 2009

32.den - SÝRY

Dnes jsme celá rodinka opět navštívili fotoateliér paní Hozové na Praze 7 a bylo to báječné, ale o tom jindy, až budou fotky........ a při té příležitosti jsme zavítali do našeho oblíbeného obchůdku se sýry a vínem. Milujeme sýry všech druhů a vůní a pan prodavač byl naprosto skvělý zapálený člověk pro tuhle laskominu, takže jsme se tam zdrželi, ochutnávali,nakoupili........, takže co bude dnes k večeři??? Sýry, sýry a zase sýry, pro ty menší hroznové víno, pro ty větší víno tekuté:-).
Cítíte tu vůni?








Žádné komentáře:

Okomentovat