středa 5. srpna 2009

38.den - 3 princezničky

Přijely za námi naše milované holčičky,moje sestřička Simonka a neteřinka Sárinka, protože nám ale onemocněla bohužel i Valinka, tak dnes jen jedna fotka, vzácná chvilka, kdy Valinka nepláče

Žádné komentáře:

Okomentovat