Dnes jsme byly na kontrole u paní doktorky, Valinka je zcela v pořádku, jak je patrno z výrazu:-) a Kristýnka má ještě nějaké obtíže, takže pokračujeme v klidovém režimu...., koupily jsme Hádanky a doplňovačky HELLO KITTY a hádejte, co celý den děláme:-)?
Žádné komentáře:
Okomentovat