Letošní léto je u nás ve znamení náštěv, tentokrát vzdálenější kruh rodinný z Radimovy strany, a sice sestřenice Šárka s dcerkou Michalkou, bratranec Jirka (nepodařilo se mi ho zachytit na foto), teta Šárka a děda Krupička. A zase se jedlo, povídalo, hrálo...., jak už to tak o návštěvách bývá.........:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat