neděle 23. srpna 2009

57.den - 22.8. - STEAK

Dnes jsme si užili naprosto kouzelný, báječný den s našimi přáteli, sešlo se nás celkem 7 dospělých, 4 děti. Mistr kuchař (samozřejmě můj muž) se tentokrát naprosto překonal, pro nás dospěláky připravil luxusní obr-steaky z argentinského "bejka", skot se nám marinoval 3 dny v lednici a pro děti kuřecí špízy naložené v medu......... Neumím ani popsat tu lahodnou chuť a vůni, to se prostě musí zažít:-). Jako přílohu jsme připravili domácí chlebík, zeleninu s pažitkovým dipem, salát z čínského zelí s nakládanými houbami a kapií, a opraženou červenou cibuli s křupavou slaninkou, prostě mňam a mlask!

Nikdo ani nedutá, každý si užívá dnešní baštu.

Konečně i vrchní kuchař zasedl ke stolu........... Díky, miláčku, bylo to naprosto skvělé!
Chlapci mohutně posilněni vydatným obědem se připravují na turnaj v šipkách, nálada je výborná a sport rozhodně prospěje tělu, zvláště tento, tzv.sport hospodský:-)........


.......a my holky, Evička, Barunka a já jsme zasedly ke kafíčku, že si trochu zdrbnem:-), jen nám tu chybí Alička, ta je momentálně někde v oblacích. Ali, posíláme aspoň malý foto-pozdrav!








1 komentář:

  1. Tak argentinský bejk Vás tak rozdivočil :-) to mi Radim nasadil pěkně vysokou laťku, když jsme Vás pozvali zítra na oběd ... no... máte se na co těšit :-) Úžasné fotky !!!

    OdpovědětVymazat