Ráno nevypadala obloha moc vábivě, přesto jsme to ale riskly a vyrazily do ZOO. Chtěly jsme babičce ukázat jedno z našich nejoblíbenějších míst v Praze. A počasí nakonec bylo moc příjemné
Startujeme....................


ZOO-tramvaj
I Valinka si to docela užila, krásně se svezla a dokonce už zaujatě hleděla na nějaká zvířátka:-).

Krmíme kozy - jako vždy

Tenhle čuník je sice dřevěný, ale sedí se na něm báječně

Hrochy snad představovat nemusím:-)

Tohle je trochu složitější, ale pozorný pozorovatel jistě pozná lachtana v akci:-)

Kristýnka a Lemur

Nezbytná jízda na poníkovi, tentokrát s písní na rtech "Ahoj Kitty roztomilá..., tralalalalalá", poník byl trochu zmatený a šel teda úplně mimo rytmus:-)

Surikati

Žirafy

a takhle vyřízená Kristýnka čeká na přívoz směrem zpátky, užily jsme si krásný den!
Žádné komentáře:
Okomentovat