středa 5. srpna 2009

40.den - Škola vaření

Dnes se celý den "vařilo"..........................:-),
holčičky připravily oběd:-) a Kristýnka s tátou večeři....................,

Sárinka se tentokrát do příprav nezapojila,protože už je s maminkou doma. Holčinky naše, děkujeme za návštěvu, bylo to moc fajn!




Žádné komentáře:

Okomentovat