středa 12. srpna 2009

47.den - Valentýnka

Zítra bude naší Valince 9 měsíců...., no a ode dneška už krásně několik minut vydrží sama sedět:-), máme velkou radost a ona očividně také. Nalákali mě na krabici hraček, je to sice laciný trik, ale chytila jsem se:-)


Teď jsem se teda trochu zakymácela a udělala bác,
ale hravě to zvládnu, sedím znovu, zakousnutá do bedny:-)







1 komentář:

  1. Ir... Valinka je sladká.... gratuluji k sezení ... teď už to bude zase o kousek všechno jednodušší :-)

    OdpovědětVymazat