Zítra bude naší Valince 9 měsíců...., no a ode dneška už krásně několik minut vydrží sama sedět:-), máme velkou radost a ona očividně také.

Nalákali mě na krabici hraček, je to sice laciný trik, ale chytila jsem se:-)


Teď jsem se teda trochu zakymácela a udělala bác,

ale hravě to zvládnu, sedím znovu, zakousnutá do bedny:-)
Ir... Valinka je sladká.... gratuluji k sezení ... teď už to bude zase o kousek všechno jednodušší :-)
OdpovědětVymazat