Dnes v noci vypukne halloweenská noc, skřítkové a strašidla vylezou ze svých úkrytů, jůůůů a tak jsme se i my dnes pustili do dlabání našich dýní, už byl nejvyšší čas:-), jdeme na to!

Ták, odříznout pokličku.......

V té červené čepici je kontrolór, kontroloval vrchního dlabače ostřížím zrakem:-)

A je to, náš táta šikula se svým "zubatcem"

Krásný strašidelný večer všem, pojďte se s námi krásně bát.....................
Žádné komentáře:
Okomentovat