sobota 31. října 2009

127.den - Halloween is coming.....

Dnes v noci vypukne halloweenská noc, skřítkové a strašidla vylezou ze svých úkrytů, jůůůů a tak jsme se i my dnes pustili do dlabání našich dýní, už byl nejvyšší čas:-), jdeme na to! Ták, odříznout pokličku.......
V té červené čepici je kontrolór, kontroloval vrchního dlabače ostřížím zrakem:-)
A je to, náš táta šikula se svým "zubatcem"
Krásný strašidelný večer všem, pojďte se s námi krásně bát.....................







Žádné komentáře:

Okomentovat