středa 7. října 2009

103.den - Zrcadlo

Nedávno Valinka "objevila" zrcadlo, dnes se mi to konečně povedlo zdokumentovat:-) Je tam ta holčička úplně stejná jako já nebo není?
Tak já jí zamávám, uvidíme, co to udělá..........., vida mává mi taky:-)
Budu si s ní povídat, vypadá to, že je jediná, kdo rozumí mé řeči:-)




Žádné komentáře:

Okomentovat