Nedávno Valinka "objevila" zrcadlo, dnes se mi to konečně povedlo zdokumentovat:-)

Je tam ta holčička úplně stejná jako já nebo není?

Tak já jí zamávám, uvidíme, co to udělá..........., vida mává mi taky:-)

Budu si s ní povídat, vypadá to, že je jediná, kdo rozumí mé řeči:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat