pátek 9. října 2009

105.den - Podzimní procházka

Dnes jsme si udělaly krásnou podzimní procházku a vzaly jsme babičku do našeho oblíbeného zahradnictví v sousední vesničce. Neodolala jsem a nafotila opět pár dýní:-)






Žádné komentáře:

Okomentovat