neděle 18. října 2009

114.den - Nedělní oběd

Dnes ráno při pohledu z okna jsem si řekla "to zas bude den....", tohle spraví jedině dobrý oběd. Zhostil se toho můj muž s plnou parádou a uvařil jedno z mých nejoblíbenějších jídel (vařívala ho moje milovaná babička Miládka), a sice, dušené hovězí roštěnky v kapustě a k tomu brambůrky. Povedlo se mu to náramně, prostě delikatesa!!! Díky, miláčku! Recept nenabízím, protože jak známo, muži podle receptů nevaří, tedy ani ten můj:-)




Žádné komentáře:

Okomentovat