pondělí 5. října 2009

101.den - Šneci

Celá rodina - tedy kromě Valinky zatím:-) - milujeme rozinkové šneky s vanilkovou náplní a dost často si je kupujeme a tak jsme se dnes s Kristýnkou rozhodly, že si je zkusíme udělat samy. Troufám si říct, že chutnají lépe než ty kupované, jediné, co bych nám vytkla, je ten tvar, šnekovi se to moc nepodobá:-), jsou to prostě takové křupavé buchtičky plněné vanilkovým pudinkem a spoustou rozinek.









1 komentář:

  1. ... tvar netvar.... určitě chutnají božsky... a tak mě napadá, když to zvládne Kristýnka... že bych to mohla zvládnout taky :-)) holky hoďte recept.... děkujíííí :-)

    OdpovědětVymazat