Dnes jsme původně měli s Emičkou a jejími rodiči dlabat u nás doma dýně na Halloveen, ale Emička měla včera ošklivý úraz, takže musí odpočívat doma. Tak jsme jí s Kristýnkou alespoň upekly dortík, aby nebyla smutná.



Emičko, brzo se nám uzdrav, ať si zase můžeme hrát!
Žádné komentáře:
Okomentovat