neděle 25. října 2009

121.den - Dort pro Emičku

Dnes jsme původně měli s Emičkou a jejími rodiči dlabat u nás doma dýně na Halloveen, ale Emička měla včera ošklivý úraz, takže musí odpočívat doma. Tak jsme jí s Kristýnkou alespoň upekly dortík, aby nebyla smutná.

Emičko, brzo se nám uzdrav, ať si zase můžeme hrát!





Žádné komentáře:

Okomentovat