sobota 17. října 2009

112.den-16.10. - Fotka z šuplíku

Po týdnu stráveném doma s nemocnými holčičkami se v pátek u nás neodehrálo nic zásadního....., šuplíková fotka Valinky aneb "začínám s četbou":-)

Žádné komentáře:

Okomentovat