středa 28. října 2009

123.den - Na návštěvě u Aničky

Dnes jsme vyzvedly holky po výtvarce a pokračovaly rovnou k Aničce domů na návštěvu, bylo to moc fajn, holky si to užily a Valinka s Otíčkem-Aniččiným bráškou-určitě taky:-). Takže díky Vám moc za pozvání, příště můžou děti udělat ten neskutečný nepořádek zase u nás:-)))).


Žádné komentáře:

Okomentovat