Dnes jsme vyzvedly holky po výtvarce a pokračovaly rovnou k Aničce domů na návštěvu, bylo to moc fajn, holky si to užily a

Valinka s Otíčkem-Aniččiným bráškou-určitě taky:-). Takže díky Vám moc za pozvání, příště můžou děti udělat ten neskutečný nepořádek zase u nás:-)))).
Žádné komentáře:
Okomentovat