A opět jsme v našem oblíbeném zahradnictví:-)...., tentokrát prima akce - dýňové odpoledne pro děti- spousta dětí, dýní, soutěží, lízátek, sušenek, zmatek nad zmatek, ale super. Kristýnka s Emičkou si to skvěle užily a my dospěláci s Valinkou nakonec, myslím, taky!



Začínáme tvořit, malovat na dýně a

vyrobit si s tátou nějakou parádu...............

............tady to je, parádní dýňové strašidýlko, už nám zdobí kuchyňské okno:-).

Není nad to pěkně si posedět na buclaté dýni:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat