sobota 10. října 2009

106.den - Dýňové odpoledne

A opět jsme v našem oblíbeném zahradnictví:-)...., tentokrát prima akce - dýňové odpoledne pro děti- spousta dětí, dýní, soutěží, lízátek, sušenek, zmatek nad zmatek, ale super. Kristýnka s Emičkou si to skvěle užily a my dospěláci s Valinkou nakonec, myslím, taky!

Začínáme tvořit, malovat na dýně a
vyrobit si s tátou nějakou parádu...............
............tady to je, parádní dýňové strašidýlko, už nám zdobí kuchyňské okno:-).
Není nad to pěkně si posedět na buclaté dýni:-)







Žádné komentáře:

Okomentovat