Naše holčičky jsou obě nemocné, takže úkol dne - vymyslet jim zábavu, aby byly víceméně v klidu....., napřed přišly na řadu knížky, pohádky, vaření a nakonec jsme se pustily do vyrábění čehokoliv z kaštanů, co jsme minulý týden nasbírali.



To, co drží Kristýnka v ruce, je hroch, kdybyste to náhodou nepoznali:-)
Jé ... holky jsou marod ? Tak to je pech.... snad budou brzy v pohodě... přece jenom ve dvou se to lépe táhne :-)) Posílám uzdravovací pusinku na čelíčko !
OdpovědětVymazat