neděle 25. října 2009

120.den - Dámská jízda

Dnes jsme nechaly taťku s Valinkou doma a vyrazily jsme s Kristýnkou na parádní dámskou jízdu do víru velkoměsta. Cíl byl jasný, strávit co nejvíce času v domě hraček a pak si dát zmrzlinový pohár, kafíčko a popovídat si, prostě jako dřív......






1 komentář:

  1. ... teda holky... vy si umíte užívat !!! Jak říkáme u nás doma .... hustý :-) P.S. příště razíme s Vámi !

    OdpovědětVymazat