neděle 11. října 2009

107.den - Vítání občánků

Dnešek byl ve znamení vítání občánků v naší vesničce a naše Valentýnka byla jedním z čestných malých hostů:-)!


A Kristýnka jako správný školkáček s ostatními kamarády ze školky všem miminkům zazpívala, zarecitovala i zatancovala







1 komentář: