"Hrajeme si celý den, vlčku, loďko, míčku, vláčku, když je horko u kamen,
utíkáme na klouzačku a z klouzačky do koupele a z koupele do postele a
z postele ráno ven, hrajeme si celý den"
Tak takhle to u nás dnes téměř bylo, tuhle básničku jsem si "vypůjčila" od pana Františka Hrubína, děkujeme:-)!

... jů to je pěkný... u nás taky tak... jen na balkon jsem vylezla :-)))
OdpovědětVymazat