neděle 1. listopadu 2009

128.den - Hrajeme si.....

Dnes jsme nevytáhli ani tzv. paty z domu, vůbec se nám nechtělo, takže:
"Hrajeme si celý den, vlčku, loďko, míčku, vláčku, když je horko u kamen,
utíkáme na klouzačku a z klouzačky do koupele a z koupele do postele a
z postele ráno ven, hrajeme si celý den"
Tak takhle to u nás dnes téměř bylo, tuhle básničku jsem si "vypůjčila" od pana Františka Hrubína, děkujeme:-)!





1 komentář:

  1. ... jů to je pěkný... u nás taky tak... jen na balkon jsem vylezla :-)))

    OdpovědětVymazat