pondělí 9. listopadu 2009

136.den - Teta Anička

Teta Anička je dobrá duše naší rodiny, pomáhá mi a naše holčičky ji milují, je to taková jejich náhradní babička. S Kristýnkou jsou už dávno "jedna ruka" a dnes měla hlídací premiéru s Valinkou, byly spolu celé odpoledne a zvládly to bezvadně. Valinka si na maminku ani nevzpomněla:-).

Žádné komentáře:

Okomentovat