skip to main
|
skip to sidebar
úterý 10. listopadu 2009
137.den - Hroch
Dnes byla na programu pohádka "O hrochovi, který se bál očkování" a děti k ní namalovali krásné hrošíky i se závojem, tento je Kristýnky:-)
1 komentář:
Anonymní
10. listopadu 2009 v 21:11
.... jak tak na toho krásného hrocha koukám, že on se bál očkování proti žloutence :-))
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Krupičky
Můj nový blog
Radosti i starosti
OZNÁMENÍ
před 12 lety
O mně
IRENA
Zobrazit celý můj profil
Vítejte u nás........... Tak takhle u nás plyne den za dnem......., pojďte se podívat a nahlédnout tak do našeho každodenního života
Archiv blogu
►
2010
(180)
►
června
(27)
►
května
(31)
►
dubna
(30)
►
března
(31)
►
února
(30)
►
ledna
(31)
▼
2009
(189)
►
prosince
(33)
▼
listopadu
(28)
155.den - Adventní čas
154.den - Babinec
153.den - Orchidej
152.den - New York, New York
151.den - Kufr
150.den - STOJÍM!!!
149.den - Babička Jarka
148.den - Rodinná MAXI-oslava
147.den - Frgály
147.den - "Náctiny"
145.den - 18.11.2008
144.den - Konečně úsměv...
143.den - Brasileiro
142.den - Žába
141.den - Oslava
140.den - VALENTÝNKA-1.narozeniny
139.den - Roční prohlídka
138.den - Stan
137.den - Hroch
136.den - Teta Anička
135.den - Probuzení
134.den - Adriana a Mariana
133.den - Ořechovo-mrkvové řezy s krémovou polevou
132.den - Kristýnka a Anička II.
131.den - Kolotoč
130.den - Na výtvarce
129.den - Kohout
128.den - Hrajeme si.....
►
října
(31)
►
září
(30)
►
srpna
(32)
►
července
(35)
Vzkazy
Vzkazník od Vsevjednom.cz
.... jak tak na toho krásného hrocha koukám, že on se bál očkování proti žloutence :-))
OdpovědětVymazat