úterý 10. listopadu 2009

137.den - Hroch

Dnes byla na programu pohádka "O hrochovi, který se bál očkování" a děti k ní namalovali krásné hrošíky i se závojem, tento je Kristýnky:-)


1 komentář:

  1. .... jak tak na toho krásného hrocha koukám, že on se bál očkování proti žloutence :-))

    OdpovědětVymazat