Vzhledem k tomu, že velká část naší rodinky má narozeniny převážně na podzim a nebydlíme od sebe zrovna nejblíž, uspořádala naše maminka takovou společnou rodinnou maxi-oslavu, takže jsme se všichni sešli na Moravě. A bylo nás jako smetí:-). A ačkoliv tam naše čtyřka dorazila napůl nemocná a vrátila se domů nemocná ještě víc, stálo to za to sejít se zas po dlouhé době všichni pohromadě. Původně jsem měla v plánu společnou fotku všech oslavenců, ale v tom davu to prostě nebylo možné:-)
A přálo se Sárince (28.10.)

A Irence (19.11.) a Petíkovi (11.9.)


A Terezce (3.12.)

A mamince (22.11.)

A dědečkovi (12.12.)

A taky Valince (13.11.)
Žádné komentáře:
Okomentovat