neděle 22. listopadu 2009

148.den - Rodinná MAXI-oslava

Vzhledem k tomu, že velká část naší rodinky má narozeniny převážně na podzim a nebydlíme od sebe zrovna nejblíž, uspořádala naše maminka takovou společnou rodinnou maxi-oslavu, takže jsme se všichni sešli na Moravě. A bylo nás jako smetí:-). A ačkoliv tam naše čtyřka dorazila napůl nemocná a vrátila se domů nemocná ještě víc, stálo to za to sejít se zas po dlouhé době všichni pohromadě. Původně jsem měla v plánu společnou fotku všech oslavenců, ale v tom davu to prostě nebylo možné:-)

A přálo se Sárince (28.10.) A Irence (19.11.) a Petíkovi (11.9.)

A Terezce (3.12.)
A mamince (22.11.)
A dědečkovi (12.12.)
A taky Valince (13.11.)


A hrálo se a zpívalo se a baštilo se, zase:-), uf uf! A bylo to prostě moc prima!










Žádné komentáře:

Okomentovat