úterý 24. listopadu 2009

151.den - Kufr

Tak sotva jsem se postavila, už mě strčili do kufru...............:-), ale ne ne, to by mi maminka s tátou nikdy neudělali. Táta se totiž dnes balil na dlouhou cestu, tak jsem si myslela, že by si mě mohl zabalit s sebou:-), krásně se do toho velkého kufru vejdu, chi chi


Žádné komentáře:

Okomentovat