Ve vedlejší vesnici otevřeli novou pekárnu a pečou tam takovéhle dobroty- valašské frgály povidlové, tvarohové, makové, hruškové, borůvkové.......a koláčky povidlové mandlemi sypané, ořechové rohlíčky a makové kytičky a já nevím, co všechno ještě. Každopádně vynikající!
... jo jo ... to můžu potvrdit... já v té vedlejší vesnici totiž bydlím :-))))
OdpovědětVymazat