"Těžká jsou rána opilcova"......:-),to však neplatí pro naši Valinku. Po včerejším mejdanu, který se protáhl do poměrně pozdních hodin večerních, se probudila takhle krásně do sluníčkového úsměvu:-). Je to chytrá a uvědomělá holčička, ona totiž pila i jedla střídmě:-).
Žádné komentáře:
Okomentovat