neděle 8. listopadu 2009

135.den - Probuzení

"Těžká jsou rána opilcova"......:-),to však neplatí pro naši Valinku. Po včerejším mejdanu, který se protáhl do poměrně pozdních hodin večerních, se probudila takhle krásně do sluníčkového úsměvu:-). Je to chytrá a uvědomělá holčička, ona totiž pila i jedla střídmě:-).




Žádné komentáře:

Okomentovat