neděle 15. listopadu 2009

142.den - Žába

"Sedí žaba na prameni a ten prameň, nepramení......", ne však tahle parádní žába, ta sedí pěkně pohodlně u nás ve vaně, Valinka ji dostala od tety Evy a Emičky k narozeninám a naše holčičky si s ní dnes užily spoustu legrace. Děkujeme, holčinky naše!


1 komentář:

  1. Jééééé.... to je super že se holkám líbí ... mám fakt radost ! Díky !

    OdpovědětVymazat