"Sedí žaba na prameni a ten prameň, nepramení......", ne však tahle parádní žába, ta sedí pěkně pohodlně u nás ve vaně, Valinka ji dostala od tety Evy a Emičky k narozeninám a naše holčičky si s ní dnes užily spoustu legrace. Děkujeme, holčinky naše!
Jééééé.... to je super že se holkám líbí ... mám fakt radost ! Díky !
OdpovědětVymazat