A je to opět tady - Kristýnka je zase nemocná, včera večer kašel, v noci zvýšená teplota, dnes odpoledne už horečka, takže uvidíme, co z toho bude..... Po dávce Nurofenu jí evidentně otrnulo, takže co s ní???? Vytáhli jsme ze sklepa stan, který jsme jí pořídili, když jí byl asi rok, no a to bylo radosti, hned se tam nastěhovala i se všemi plyšáky:-).
Žádné komentáře:
Okomentovat