Tak a zítra už to bude rok, co se nám narodila naše Valentýnka, uteklo to strašně rychle, takové malé miminko a už je z něho roční slečna..... ,dnes jsme byly na roční prohlídce u paní doktorky. Valinka celá usměvavá se chystá do ordinace........

.............tady ji ovšem dobrá nálada opustila a plakala a plakala. Nicméně, všechno je v pořádku, holčička krásně prospívá, celkem 9,70kg, 73cm a 8 zoubků:-).
Žádné komentáře:
Okomentovat