Před rokem touhle dobou jsme už uháněli do porodnice a byla to jízda jízd, protože Valinka strašně spěchala na svět........:-), v 18.08h.na nás poprvé vykouklo tohle naše štěstíčko!
A dnes...... roční stále usměvavé děvčátko se svým prvním přáním, které dostala od tety Simonky, strejdy Petíka, sestřenic Sárinky, Terezky a bratrance Kryštofa.

Milovaná Valentýnko, přejeme Ti krásné narozeniny, hodně štěstíčka, zdravíčka, bezva zábavy ve 2.roce, spoustu dárečků! Veliká oslava s dortíkem vypukne zítra. Tvoji máma a táta a Kristýnka!
Ať máš život jako sen,
OdpovědětVymazatužíváš si každý den,
od starostí žádné vrásky,
v každé chvíli mnoho lásky.
Všechno nejlepší k narozeninám!