sobota 28. listopadu 2009

154.den - Babinec

Tak v téhle sesetavě jsme se dnes odpoledne sešly u nás doma, foto to není aktuální-jak jsem již psala, náš aparát je s taťkou na výletě...., tohle je ze společné návštěvy fotoateliéru skvělé paní fotografky Hozové.
Nicméně,parádně jsme si odpoledne užily, jak děti, tak maminky. Holky vyskládaly doprostřed pokoje komplet Kristýnky skříň s oblečením a maminky si zatím daly sklenku až dvě.. dobrého červeného:-) a nevím, jak teta Eva, ale já jsem se teda trochu "picla":-). Díky, holky, bylo to bezva!

1 komentář:

  1. :-)))) jo jo ... teta Eva se taky trochu picla...a potvrzuji bylo to móóóc fajn !!! My děkujeme....

    OdpovědětVymazat