Nicméně,parádně jsme si odpoledne užily, jak děti, tak maminky. Holky vyskládaly doprostřed pokoje komplet Kristýnky skříň s oblečením a maminky si zatím daly sklenku až dvě.. dobrého červeného:-) a nevím, jak teta Eva, ale já jsem se teda trochu "picla":-). Díky, holky, bylo to bezva!


:-)))) jo jo ... teta Eva se taky trochu picla...a potvrzuji bylo to móóóc fajn !!! My děkujeme....
OdpovědětVymazat