Táta dnes spravoval žaluzie a strašně, ale strašně u toho nadával.....:-), já jsem na něj čekala v postýlce a najednou koukám a táta kouká a maminka kouká a Kristýnka kouká a JÁ STOJÍM!!! Postavila jsem se úplně sama, je to paráda. Chození mám v plánu.............brzo, teď si užiju tohle!


Dívám se na svět z úplně jiné perspektivy:-)
...a teta Eva taky koukáááá... ba přímo čumí :-)) Vali si úžasnáááá... gratuluju !!!
OdpovědětVymazat