pondělí 23. listopadu 2009

150.den - STOJÍM!!!

Táta dnes spravoval žaluzie a strašně, ale strašně u toho nadával.....:-), já jsem na něj čekala v postýlce a najednou koukám a táta kouká a maminka kouká a Kristýnka kouká a JÁ STOJÍM!!! Postavila jsem se úplně sama, je to paráda. Chození mám v plánu.............brzo, teď si užiju tohle!
Dívám se na svět z úplně jiné perspektivy:-)



1 komentář:

  1. ...a teta Eva taky koukáááá... ba přímo čumí :-)) Vali si úžasnáááá... gratuluju !!!

    OdpovědětVymazat