sobota 28. listopadu 2009

155.den - Adventní čas

Dnes jsme vyrazily s holčičkama do nedalekého zahradnictví, právě tam začaly vánoční trhy. Prodávaly se adventní věnce, ozdobičky, svíčky, medovina a všelijaké vánoční dobroty a dekorace, hrály koledy, no paráda. Foťák stále fuč, takže pár fotek z netu, abych Vás taky trochu vánočně naladila:-). Takhle zasněženo tam samozřejmě nebylo, ale co když třeba ten Ježíšek přiveze i sníh............


Žádné komentáře:

Okomentovat