Tyhle fotky jsem opravdu vzácně pořídila ve večerních hodinách, byl to jediný úsměv, který nám Valinka věnovala.............., jinak se totiž ráno probudila s teplotou a slzičkama a celý den to šlo nahoru,k večeru se jí trochu ulevilo, tak snad už to teď bude jen lepší!!!!!
Žádné komentáře:
Okomentovat