čtvrtek 19. listopadu 2009

147.den - "Náctiny"

Na dnešní datum připadají moje narozeniny, paměť už mi neslouží, takže nevím kolikáté "náctiny" to jsou....:-). Tyhle krásné botky s ještě krásnější kytičkou mých oblíbených gerber jsem dostala od svého mužíčka! A připravil i večeři, mňamka, k pití se podávalo víno Chablis, vychlazené na tu správno teplotu.


1 komentář:

  1. ... téda... mužíček má vkus... na boty i na jídlo...P.S. všechno nejlepší !!!!

    OdpovědětVymazat