Na dnešní datum připadají moje narozeniny, paměť už mi neslouží, takže nevím kolikáté "náctiny" to jsou....:-). Tyhle krásné botky s ještě krásnější kytičkou mých oblíbených gerber jsem dostala od svého mužíčka!

A připravil i večeři, mňamka, k pití se podávalo víno Chablis, vychlazené na tu správno teplotu.
... téda... mužíček má vkus... na boty i na jídlo...P.S. všechno nejlepší !!!!
OdpovědětVymazat