Dnes jsme ze školky s sebou vzaly domů Adélku a holky měly o zábavu postaráno až do večera....:-)

Hrajeme divadlo......(já a Vali jsme diváci)

Zkoušíme šaty...........jak neobvyklé.......:-)

A modelujeme a klidně na koberci..........3x sláva tomu, kdo vymyslel modelínu Play-Doh, nevadí mi ani na koberci, stačí smetáček, popř.vysavač:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat