sobota 3. dubna 2010

279.den - Návštěva

Dnes jsme ze školky s sebou vzaly domů Adélku a holky měly o zábavu postaráno až do večera....:-) Hrajeme divadlo......(já a Vali jsme diváci)
Zkoušíme šaty...........jak neobvyklé.......:-)
A modelujeme a klidně na koberci..........3x sláva tomu, kdo vymyslel modelínu Play-Doh, nevadí mi ani na koberci, stačí smetáček, popř.vysavač:-)




Žádné komentáře:

Okomentovat