pátek 30. dubna 2010

307.den - Koberec

Dnes po prohýřené noci jsme "plni sil" vyrazili koupit Valince do pokojíčku koberec, i když jsme po včerejšku krapet indisponovaní......, snad se bude Valu líbit.......:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat