pondělí 5. dubna 2010

282.den - Velikonoční pondělí

"Hody hody doprovody, dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný........................" Tuhle koledu umí náš taťka úplně celou:-) a musel ji říct 3x než nás všechny "vyšupal":-)

A teď hurá na zahradu, jestli nám tam náhodou něco ten velikonoční zajíček nenechal........:-)
.........nechal, nechal, hurááá.............vajíčka, šatičky, sladkosti, dobře to schoval, ale našli jsme všechno, uf uf..........:-)







Žádné komentáře:

Okomentovat