Tyhle fotky patří sice včerejšímu večeru, ale včerejšeku na blogu vévodí Stromovka, takže je "hážu" až dnes. Jelikož tento měsíc je měsícem našeho výročí, včera večer jsme si "vybrali" náš 1.dárek, a sice operu CARMEN v Národním divadle. V podstatě nemám slov, jaká to byla nádhera a neskutečný zážitek, to se musí zažít...............:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat