čtvrtek 22. dubna 2010

298.den - Díra

......tak tuhle díru u nás kutali zedníci 2 dny............., cihelný prach máme všude, já snad i na mozku:-), ale bylo to potřeba, pomalu totiž vzniká pokojíček pro Valu, tento tzv.kutloch na nezbytnosti typu lux, čistíci prostředky apod. a nový pracovní koutek...........3x hurá rekonstrukcím za pochodu s nemocnými dětmi za zády............:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat