čtvrtek 8. dubna 2010

285.den - Balón

Tak tu máme zase jedno "poprvé".........dnes při nákupu jsem dostala svůj první nafukovací a rovnou nafouklý :-) balónek............:-), napadá mě jediné : "BILLA dnes to nejlepší pro mě, tralalalalalala.........:-)"


Žádné komentáře:

Okomentovat