O víkendu se naši noví kamarádi přestěhovali do většího bytu, tak jsme to dnes vyrazily s holkama omrknout:-), .....byt parádní, prostorný, vzdušný............., ovšem mě nejvíc zaujala veliká terasa, na kterou je vstup ze dvou pokojů, kytičky, keříčky, posezení venku a výhled na celou naši vísku:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat