sobota 3. dubna 2010

280.den - Velikonoční kokosová kuřátka

..............no spíše "ober" kuřata, ňáká dobrá líheň................:-)....Radim, když viděl 1.hotovou várku, tak prohlásil: "to jsou prostě jasný pikaču".........v receptu stálo "velmi snadné", to mě zaujalo, páč bojuju s časem, nemám formu na beránka a tak něco velikonočního sladkého by to asi chtělo..................ve skutečnosti to místo "velmi snadné" byla sice snadná, ale pořádná piplačka, která nám zabrala celé odpoledne............jediné,co mě v závěru dne uklidňuje, je to, že jsou "kuřecí pikaču" fakt dobrý..............:-) Z dokumentace vidíte, že se zapojila celá rodina, jinak se s tím piplám ještě teď:-)
I náš tatínek, chudák, zastavil se doslova na chvíli, přivezl maminku, že si dá kafe a bude pokračovat na letiště.........kafe teda dostal, ale k tomu vyfasoval ostrý nůž a barevný marcipán, aby kuřatům vyrobil pařátky a hřebínky........:-)
Radim ochutnává krém, zdá se, že se povedl...........:-)
A po ochutnávce vzhůru do práce a pěkně kuřata namazat krémem a obalit v kokosu





1 komentář:

  1. .... jů tak tyhle kuřátka nemaj chybu... nádhera ! A dělba práce :-)) parádní... kde jaký manager by ti mohl závidět ... ještě že jsem dnes nebyla na blízku :-))

    OdpovědětVymazat