Další dáreček k našemu výročí, a sice delikatesní večeře v restauraci DIVINIS, díky adrese restaurace, jsme zvládli i krásnou procházkou uličkami Staré Prahy, takže nádhera!!!

.........jediný záběr z interiéru, na víc jsem si netroufla.........:-)...www.divinis.cz....pokochejte se sami.......:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat