středa 28. dubna 2010

304.den - DIVINIS

Další dáreček k našemu výročí, a sice delikatesní večeře v restauraci DIVINIS, díky adrese restaurace, jsme zvládli i krásnou procházkou uličkami Staré Prahy, takže nádhera!!!.........jediný záběr z interiéru, na víc jsem si netroufla.........:-)...www.divinis.cz....pokochejte se sami.......:-)



Žádné komentáře:

Okomentovat