pátek 30. dubna 2010

306.den - Svatba

Nádherný slunečný den a krásná svatba - Petra a Milan - 29.04.2010............. ...............a jde se na to............


..............nádherný slunečný den a krásná svatba:-) - Irena a Radim - 29.04.2005............"Milí naši novomanželé, děkujeme Vám za pozvání, bylo to skvělé, lépe než Vaší veselkou jsme naše výročí oslavit nemohli.....:-)!"
........."jede, jede mašinka, kouří se jí z komínka.........."....jediná fotka, kdy se nám podařilo zachytit ženicha...........schválně, který to je:-)?






Žádné komentáře:

Okomentovat