neděle 25. dubna 2010

302.den - 1.svačinka venku

Konečně jsme po zimě zprovoznili naši malou zahrádku, a to tak, že jsme si mohli v dnešním nádherném počasí dát letos 1.svačinku venku..................rozinkové muffinky s jogurtem......:-)










1 komentář:

  1. ...jů .... jé... mňam... snad nám zbyde i na svačinku zítra venku :-))

    OdpovědětVymazat