úterý 13. dubna 2010

290.den - Ségry

Kristýnka je na výletě u babičky Jarky na Moravě, tak pár vzpomínkových.................


1 komentář:

  1. ....cože .... letos zase letí proužky :-) krásné foto !

    OdpovědětVymazat